Naudinga informacija

Metylan STOP HUMIDITY

Iš kur atsiranda drėgmė namuose?

12 litrų vandens ore – toks yra vidutinis vandens kiekis, kurį tipiška šeima produkuoja per dieną, atlikdama kasdienę veiklą (gamindama valgį, maudymasi vonioje arba po dušu, šildydama dujomis). Ore išlieka tik tam tikras vandens kiekis. Likusi dalis kondensuojasi, visų pirma, ant šaltų paviršių (langų arba netinkamai izoliuotų sienų) arba baldų. Drėgmė gali atsirasti bet kur ir gali turėti neigiamą poveikį namų klimatui.

Kaip man nustatyti perteklinę drėgmę?

Jeigu perteklinė drėgmė negali išsiskaidyti, ji susitelkia šaltose namų vietose, tokiose kaip langai, nešildomi kambariai arba netinkamai izoliuotos sienos. Kondensacija ant langų – tai pirmasis perteklinės drėgmės ženklas, galintis sukelti šalčio pojūtį. Jeigu su pertekline drėgme nekovojama iš karto, gali kilti pavojus sveikatai ir padidėti alerginių susirgimų rizika. Toliau pateikiamas galimas žalingas perteklinės drėgmės poveikis:

  • pelėsių plitimas ir dėmių ant sienų susidarymas
  • tapetų lupimasis ir dažų dangos iškilimas
  • nemalonus drėgmės kvapas
  • kondensacija ant langų ir sienų
  • geltonos dėmės ant drabužių ir odinių gaminių
Kaip veikia drėgmės ir kvapų sugėrikliai Metylan STOP HUMIDITY?

Metylan STOP HUMIDITY – tai savaime veikiantis drėgmės sugėriklis. Dėl tabletėje PowerTAB 2in1 esančių ypatingų aktyviųjų kristalų sugėriklis Metylan STOP HUMIDITY sugeria perteklinę drėgmę iš oro ir paverčia ją sūriu vandens tirpalu. Šis tirpalas laikomas rezervuare. Tuo pačiu metu patentuota kovos su kvapu technologija neutralizuoja nemalonų kvapą. Vandens sugėrimas prasideda iš karto. Tabletė PowerTAB 2in1 palaipsniui sumažėja dėl drėgmės sugėrimo proceso tol, kol visiškai ištirpsta. Tada reikia išpilti skystį iš rezervuaro ir į įrenginį įdėti naują tabletę. Naudojant Metylan STOP HUMIDITY, nereikia elektros energijos. Jums nereikės išmesti ir sunaudotų maišelių. Tai yra ekologiškas sprendimas su drėgme susijusioms problemoms spręsti!

Kaip pasirinkti tinkamiausią Metylan STOP HUMIDITY prietaisą?

Visų Metylan STOP HUMIDITY drėgmės surinkėjų pagrindas yra efektyvi keičiamų tablečių sistema. Priklausomai nuo patalpos dydžio ir drėgmės lygio, galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį Metylan  STOP HUMIDITY produktą, kuris išspręs jūsų su drėgme susijusias problemas.

Metylan  STOP HUMIDITY MICRO diapazonas rekomenduojamas nedidelėms patalpoms iki 10 m2 arba 25 m3. Šį produktą sudaro modernus prietaisas ir 4 skirtingų versijų papildoma 300 g tabletė – neutralaus kvapo PowerTAB 2in1 tabletė ir trijų skirtingų kvapų tabletės PowerTAB 3in1. Galite rinktis atpalaiduojamąjį levandos, raminamąjį persikų arba gaivinamąjį pavasario augalijos aromatą.

Patalpoms iki 20 m2 arba 50 m3 ir ypatingai drėgnose patalpose rekomenduojame naudoti Metylan STOP HUMIDITY AERO 360°, kuris yra efektyvus sprendimas drėgmei šalinti. Šis produktas drėgmę šalina 40 % efektyviau*, o taip pat sumažina nemalonų kvapą. AERO 360° papildymui jums reikės vienos papildymo tabletės.

*lyginama su Henkel standartu

Kur galiu naudoti Metylan STOP HUMIDITY?

Metylan STOP HUMIDITY gali būti naudojamas bet kuriame Jūsų namų kambaryje. Įrenginys gerina patalpos klimatą. Gali būti naudojamas vonioje, virtuvėje, rūsyje, garaže, miegamajame ir svetainėje. Metylan STOP HUMIDITY yra savaime veikiantys įrenginys, todėl jis gali būti naudojamas priekabiniame namelyje, gyvenamajame automobilyje, valtyje ir vasarnamyje. Prašome rinktis Metylan STOP HUMIDITY produktą pagal patalpos dydį.

Kur pastatyti įrenginį Metylan STOP HUMIDITY?

Siekiant didžiausio veiksmingumo, Metylan STOP HUMIDITY turi būti pastatytas bent 10 cm nuo sienos. Taip bus užtikrinta pakankama oro cirkuliacija aplink įrenginį. Įrenginį būtina saugoti nuo vaikų ir naminių gyvūnų. Negalima statyti sugėriklio prie šilumos šaltinių.

Per kiek laiko pajuntamas Metylan STOP HUMIDITY produkto poveikis ir sumažėjęs drėgmės kiekis?

Pradėję naudoti Metylan AERO 360°, pirmuosius lašus, priklausomai nuo drėgmės kiekio patalpoje ir temperatūros, pastebėsite per 12 valandų. Viena papildyta Metylan STOP HUMIDITY AERO 360° tabletė 20 m2 arba 50 m3 patalpoje  naudojama maždaug 3 mėnesius. Nepertraukiamas Metylan STOP HUMIDITY naudojimas užtikrina geresnę savijautą ir sveikesnį namų klimatą.

Kur galima nusipirkti sistemos Metylan STOP SYSTEM produktų?

Artimiausius Metylan STOP SYSTEM atstovus galite rasti Atstovų skyriuje. Prašome paspausti šią nuorodą atstovai.

Ar naudojant Metylan STOP HUMIDITY, būtina elektros energija?

Ne, naudojant Metylan STOP HUMIDITY elektros energija nebūtina. Tai yra savaime veikiantis drėgmės sugėriklis. Dėl tabletės PowerTAB 2in1 ypatingų aktyviųjų kristalų sugėriklis Metylan STOP HUMIDITY sugeria ore esančią perteklinę drėgmę ir paverčia ją sūriu vandens tirpalu. Naudojant Metylan STOP HUMIDITY, elektros energija nebūtina, nereikia išmesti ir panaudotų maišelių. Tai yra ekologiškas sprendimas su drėgme susijusioms problemoms spręsti!

Paketėliai STOP HUMIDITY

Kaip kovoti su pelėsiais atsiduodančiu kvapu namuose?

Pelėsiais atsiduodantis kvapas patalpose – tai dažniausia perteklinės drėgmės namuose pasekmė. Siekiant pagerinti namų klimatą ir sumažinti perteklinės drėgmės kiekį, patariame naudoti Metylan STOP HUMIDITY produktus.

Mažoms erdvėms, tokioms kaip bufetas, batai ir batų lentynos, sporto krepšiai arba automobiliai, puikiausiai tinka mini paketėliai Metylan STOP HUMIDITY. Jie kovoja su drėgme ir skleidžia malonų kvapą. Maždaug 10 m2 ir didesnėse patalpose patariame naudoti drėgmės ir kvapo sugėriklius Metylan STOP HUMIDITY.

Kaip sumažinti drėgmės kiekį mažoje erdvėje, tokioje kaip bufetas, batai ir batų lentynos, sporto krepšys, automobilis ir t. t.?

Mažoms erdvėms, tokioms kaip bufetas, batai ir batų lentynos, sporto krepšiai arba automobiliai, puikiausiai tinka mini paketėliai Metylan STOP HUMIDITY. Jie kovoja su drėgme ir skleidžia malonų kvapą.

Kaip veikia mini paketėliai Metylan STOP HUMIDITY?

Metylan STOP HUMIDITY – tai savaime be jokio papildomo įrenginio veikiantys, drėgmę sugeriantys maišeliai. Maišelio technologijos esmė – kvėpuojantis audinys, per kurį įgeriama drėgmė, bet į išorę vanduo prasiveržti negali. Todėl ant Jūsų daiktų nelieka jokių drėgmės dėmių. Be to, mini paketėliai Metylan STOP HUMIDITY papildo orą maloniu kvapu. Jie gaminami raminančios levandos ir gaivinančio pavasario šviežumo kvapo.

Paketėlį reikia išimti iš pakuotės ir padėti (baltuoju šonu viršuje) norimoje vietoje. Neuždenkite paketėlio! Mini paketėlis Metylan STOP HUMIDITY jau yra paruoštas veikti. Kai visas paketėlio turinys virsta geliu, išmeskite paketėlį ir padėkite kitą.

Ar mini paketėliams Metylan STOP HUMIDITY būtinas drėgmę sugeriantis įrenginys?

Metylan STOP HUMIDITY – tai savaime be jokio papildomo įrenginio veikiantys, drėgmę sugeriantys maišeliai. Paketėlį reikia išimti iš pakuotės ir padėti (baltuoju šonu viršuje) norimoje vietoje. Neuždenkite paketėlio! Mini paketėlis Metylan STOP HUMIDITY jau yra paruoštas veikti. Kai visas paketėlio turinys virsta geliu, išmeskite paketėlį ir padėkite kitą.

Ar saugu naudoti mini paketėlius Metylan STOP HUMIDITY?

Taip, maišelio technologijos esmė – kvėpuojantis audinys, per kurį įgeriama drėgmė, bet į išorę vanduo prasiveržti negali. Todėl ant Jūsų daiktų nelieka jokių drėgmės dėmių.

Turite klausimą apie drėgmės poveikį Jūsų sveikatai arba apie sistemos Metylan STOP SYSTEM produktus? Atsiųskite mums savo klausimą. Jeigu nurodysite savo elektroninį paštą, atsakymą atsiųsime Jums asmeniškai.

Paklausti
Afpral

Daugiau kaip 80 milijonų žmonių Europoje kenčia nuo tam tikros alergijos.

Alergija – tai vis didėjanti problema, turinti įtakos žmonių kasdieniam gyvenimui ir jų savijautai. Alergija daro poveikį žmonių, kenčiančių nuo jos, ir jų šeimų gyvenimo kokybei.

Drėgmės sugėriklis Metylan STOP HUMIDITY su nauja tablete PowerTAB 2in1 buvo sėkmingai išbandyti 23 šeimose, kuriose yra nuo alergijos kenčiančių žmonių. Sumažindamas perteklinės drėgmės kiekį, įmonės Henkel drėgmės sugėriklis gerina žmonių, kenčiančių nuo sukeltos dėl drėgmės alergijos (pvz., pelėsiams arba namų dulkių erkėms), savijautą. Sugėriklis nepadės ten, kur būtina imtis struktūrinių pokyčių.

Todėl Prancūzijos alergijos prevencijos asociacija (AFPRAL) pataria naudoti Metylan STOP HUMIDITY.

Daugiau informacijos rasite svetainėje: www.allergies.afpral.fr

AFPRAL* yra EFA** narė ir yra susijusi su įvairiomis vietinėms alergijos prevencijos organizacijomis. EFA priklausančių organizacijų dabar yra daugelyje Europos Sąjungos šalių: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Airijoje, Italijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Olandijoje, Norvegijoje, Portugalijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

EFA organizacijoms narėms priklauso daugiau kaip 400 000 ligonių ir slaugytojų.

*Prancūzijos alergijos prevencijos asociacija, EFA (Europos alerginių ir kvėpavimo takų ligų asociacijų federacijos) narė

**Europos alerginių ir kvėpavimo takų ligų asociacijų federacija

More

Rekomenduoja

AFPRAL AFPRAL rekomenduoja naudoti Metylan STOP HUMIDITY

Kaip

naudoti Mes padėsime išspręsti Jūsų problemą

Metylan STOP SYSTEM

Daugiau apie Metylan STOP SYSTEM